O firmie

Witamy na naszym portalu HORSES POLAND.

HORSES POLAND służy komunikacji pomiędzy właścicielami koni: aktualnym-sprzedającym i potencjalnym, który znalazł tu wymarzonego konia i zamierza go kupić.

Jesli znalazłeś tu swojego przyszłego konia i masz pytania – po prostu kliknij I złóż ofertę lub zapytaj o szczegóły – to do niczego nie zobowiązuje. Skontaktujemy sie z Tobą, udzielimy rzetelnych informacji, zaproponujemy transport i zajmiemy sie wszelkimi procedurami – aby Twój nowy koń znalazł się bezpiecznie i jak najszybciej w Twojej stajni.

Nasza firma jest historią połączenia prawdziwej pasji, jaką jest jeździectwo i hodowla koni z pakietem profesjonalnych usług świadczonych na rzecz nowoczesnego jeździectwa. Przedsięwzięcie pod logo HORSES POLAND zrodziło się z połączenia wieloletniego doświadczenia w sporcie jeździeckim, hodowli koni, świadczeniu usług transportowych, a także umiejętności prowadzenia biznesu na arenie międzynarodowej według nowoczesnych wymogów XXI wieku.

Ta kombinacja doświadczenia i umiejętności w różnych dziedzinach stwarza podstawę rozwoju firmy świadczącej usługi dla szeroko pojętego końskiego środowiska. Zapraszając do współpracy mamy nadzieję, że poziomem i profesjonalizmem będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów oraz zdobędziemy Państwa zaufanie.

Z poważaniem,

Zespół Horses Poland